NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MED-KOL Sp. z o.o. jest placówką medyczną o wysokim standardzie świadczonych usług. W NZOZ MED-KOL pracuje ponad 40 lekarzy wielu specjalności. Centrum Medyczne MED-KOL działa w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz świadczy usługi komercyjne. Naszą kadrę tworzy wysoko wyspecjalizowany personel medyczny, legitymujący się wszechstronną wiedzą teoretyczną oraz praktyczną, zdobytą podczas wieloletniej pracy. W trosce o naszych pacjentów bezustannie usprawniamy obsługę medyczną poprzez podnoszenie kwalifikacji personelu i wyposażanie naszych gabinetów w sprzęt najwyższej klasy. Ideą przewodnią naszej Przychodni jest łatwość dostępności pacjenta do lekarza, a celem nadrzędnym jest pacjent i jego potrzeby. Przywiązujemy uwagę do jakości wykonanej usługi, a nie ilości zrealizowanych porad. Stale współpracujemy z wieloma firmami oferującym usługi medyczne.

Posiadamy:

  • sprzęt medyczny najnowszej generacji, który umożliwia precyzyjną diagnostykę, zminimalizowanie bólu i szybki powrót do zdrowia, bez ryzyka powikłań; używamy materiałów i narzędzi medycznych najlepszych producentów,
  • w pełni wyposażone, nowoczesne gabinety,
  • wysoko wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek. Naszym lekarzom dajemy możliwość stosowania najnowszych osiągnięć medycyny i techniki medycznej, a pacjentom gwarancję najlepszych warunków leczenia. W naszej placówce powszechnie stosowaną praktyką jest stała współpraca specjalistów różnych dziedzin. Regularne konsultacje naszego zespołu mają na celu dobór najlepszego sposobu leczenia, co przekłada się bezpośrednio na zapewnienie naszym pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia.